تبلیغات
عکس+رمزکانتر+خرید+... - fatal 4 way
به بزرگ ترین مرجع وبلاگ خوش آمدید
Fatal 4 way ( )

ساعاتی پیش، پی پر ویو فیتال فور وی، ششمین پی پر ویو امسال برگزار شد كه شاهد مسابقات بسیار زیبایی در این پی پر ویو بودیم. فیتال فور وی در یونین دل واقع در نیویورك برگزار شد و میزبان پنج مسابقه بود كه از این پنج مسابقه، سه مسابقه مهم آن به صورت فیتال فور وی برگزار شدند.

نتایج مسابقات به صورت خلاصه

  1. كوفی كینگستون به همراه مت هاردی و تدی لانگ، توانست از سد درو مك اینتایر بگذرد و از كمربند خود دفاع كند.
  2. در مسابقه قهرمانی دیواز، آلیشا فاكس توانست با پین فال كردن ایو تورس، قهرمان جدید دیواز شود.
  3. ایون بورن با اجرای ایر بارن كریس جریكو را شكست داد.
  4. ری میستریو به كمك كین، توانست با پین فال كردن قهرمان سنگین وزن جك سوئگر، قهرمان جدید سنگین وزن شود.
  5. در مسابقه تگ تیم، د هارت داینستی توانستند در برابر د ازس و تامینا به پیروزی برسند.
  6. در مهم ترین مسابقه دیشب، شیمس توانست با پین فال كردن قهرمان دابلیو دابلیو ای جان سینا، دومین قهرمانی جهان خود را به دست آورد.

 

1. قهرمانی بین قاره ای، قهرمان بین قاره ای كوفی كینگستون در برابر درو مك اینتایر

پی پر ویو با مسابقه قهرمانی بین قاره ای به طور رسمی آغاز می شود. در این مسابقه شاهد حضور مت هاردی و تدی لانگ نیز در كنار رینگ هستیم. مسابقه آغاز شد و درو مك اینتایر با قاطعیت بازی را در دست گرفت. درو مك اینتایر چندین مرتبه تا مرز پیروزی پیش رفت اما، موفق به كسب پیروزی نشد. كوفی كینگستون در اواسط مسابقه به بازی برگشت اما درو مك اینتایر با اجرای فینیشر بر روی كوفی كینگستون و برخورد كوفی كینگستون با داور، نتوانست با كسب سه شماره، قهرمان جدید بین قاره ای شود. با این اوصاف، تدی لانگ مجبور شد داوری مسابقه را بر عهده بگیرد. تدی لانگ به طرفداری از كوفی كینگستون داوری می كرد. مت هاردی هم چون متوجه شد داوری بر عهده تدی لانگ است و تدی لانگ با دخالت مت هاردی بازی را قطع نخواهد كرد، وارد رینگ شد و با اجرای توییست آف فیت بر روی درو مك اینتایر، كمك بزرگی به كوفی كینگستون كرد و كوفی درو مك اینتایر را پین فال كرد. كوفی توانست به كمك تدی لانگ و مت هاردی از قهرمانی خود در این مسابقه دفاع كند.

2. قهرمانی دیواز، فیتال فور وی مچ: قهرمان دیواز ایو تورس در برابر گیل كیم در برابر آلیشا فاكس در برابر ماریس

مسابقه دوم به صورت فیتال فور وی و بر سر قهرمانی دیواز برگزار شد. در این مسابقه كه همانند دیگر مسابقات دیواز از كیفیت تقریبا پایینی برخوردار بود، این آلیشا فاكس بود كه توانست با پین كردن ماریس، این قهرمانی را از آن خود كند. البته نا گفته نماند كه دیگر دیواز ها هم چندین بار تا مرز پیروزی پیش رفتند اما، این آلیشا فاكس بود كه نسبت به دیگر دیواز ها بهتر كار كرد و موفق به كسب عنوان قهرمانی دیواز شد.

3. ایون بورن در برابر كریس جریكو

در سومین مسابقه از سری مسابقات دیشب، كریس جریكو و ایون بورن به مصاف یكدیگر رفتند. مسابقه ای كه كاملا حرفه ای و كلاسیك بود و این حرفه ای بودن از سوی ایون بورن ساپورت می شد. در ابتدای مسابقه، كریس جریكو صاحب یك برتری بیشتر نسبت به ایون بورن بود و حتی چندین بار تا مرز پیروزی پیش رفت اما رفته رفته ایون بورن با استفاده از زكاوت و زرنگی خود، بازی را در دست گرفت تا اینكه در نهاین با اجرای ایر بارن موفق به شكست كریس جریكو شد.

4. قهرمانی سنگین وزن، فیتال فور وی مچ: قهرمان سنگین وزن جك سوئگر در برابر بیگ شو در برابر سی ام پانك در برابر ری میستریو

اما می رسیم به چهارمین مسابقه و اولین مین ایونت مسابقات. مسابقه ای كه جك سوئگر برای حفظ عنوان قهرمانی خود، می بایست در برابر بیگ شو، ری میستریو و سی ام پانك به پیروزی برسد. ابتدا بیگ شو و سپس سی ام پانك، ری میستریو و در نهایت قهرمان سنگین وزن جك سوئگر وارد رینگ می شوند. در ابتدای مسابقه، بیگ شو با كاور كردن ری میستریو تا یك قدمی قهرمانی پیش رفت اما سی ام پانك اجازه این كار را به او نداد. اوایل مسابقه درگیری ها بین ری میستریو با جك سوئگر و سی ام پانك با بیگ شو بود. رفته رفته هر چهار سوپراستار با یكدیگر درگیری هایی پیدا كردند و حتی چندین بار سی ام پانك و بیگ شو تا یك قدمی قهرمانی رفتند اما در این باره ناكام ماندند. اواخر مسابقه شاهد وارد شدن ناگهانی كین هستیم كه با تابوتی كه همراه خودش وارد رینگ می كند، تعجب همگان را نسبت به خود جلب می كند. كین سی ام پانك را با چوك اسلم به داخل تابوت می اندازد و ری میستریو هم در داخل رینگ، با پین كردن جك سوئگر، موفق به كسب قهرمانی سنگین وزن می شود.

5. قهرمانی ایالات متحده، قهرمان ایالات متحده د میز در برابر آتروث

قهرمانی ایالات متحده، پنجمین مسابقه پی پر ویو فیتال فور وی است. این مسابقه نسبت به دیگر مسابقات از كیفیت پایین تری برخوردار بود، چرا كه د میز و آرتروث بیشتر به یكدیگر فشار وارد می كردند و همین موضوع باعث می شد تا مسابقه از تحرك پایین تری برخوردار شود. هم د میز و هم آرتروث در یك سطح كار كردند. آرتروث با اینكه تلاش های بسیار زیادی برای كسب عنوان قهرمانی كرد، اما این د میز بود كه با اجرای سیتینگ داون موفق به شكست آرتروث و حفظ عنوان قهرمانی اش شد.

6. تگ تیم مچ: د هارت داینستی در برابر د ازس و تامینا

دیشب شاهد برگزاری یك مسابقه به صورت تگ تیم هم بودیم كه در این مسابقه، قهرمانان تگ تیم د هارت داینستی به مصاف د ازس و تامینا رفتند. مسابقه از كیفیت بالایی برخوردار بود و هر شش نفر اعضای شركت كننده خوب كار كردند. نبرد تامینا و ناتالیا در این مسابقه جالب بود. در این مسابقه ناتالیا با پین كردن تامینا، د هارت داینستی را پیروز مسابقه كرد.

7. قهرمانی دابلیو دابلیو ای، فیتال فور وی مچ: قهرمان دابلیو دابلیو ای جان سینا در برابر اج در برابر شیمس در برابر رندی اورتون

اما می رسیم به آخرین مسابقه و مهم ترین مسابقه دیشب. مسابقه ای كه بدون شك، همه طرفداران رسلینگ منتظر برگزاری آن بودند. در این مسابقه، جان سینا قهرمان دابلیو دابلیو ای می بایست در برابر اج، رندی اورتون و شیمس به پیروزی برسد تا بتواند تایتل قهرمانی دابلیو دابلیو ای را نزد خود نگه دارد. مسابقه آغاز شد و هر چهار سوپراستار با یكدیگر درگیر شدند. در ابتدا شیمس با جان سینا و رندی اورتون با اج به مسابقه پرداختند اما، كم كم هر چهار نفر با هم گلاویز شدند. درگیری ها بیشتر بر روی جان سینا بود، اما در اواسط مسابقه، جان سینا تا مرز ریتین رفت ولی شیمس اجازه این كار را به او نداد. درگیری ها ادامه پیدا كرد تا اینكه رندی اورتون با اجرای آر كی او جان سینا را از پای درآورد. پس از اجرای آر كی او توسط رندی اورتون بر روی جان سینا، شاهد حضور روكی های ان اكس تی به داخل رینگ هستیم. شیمس از موقعیت استفاده می كند و جان سینا را پین می كند و قهرمان جدید دابلیو دابلیو ای می شود. شیمس بلافاصله رینگ را ترك می كند و به قسمت رمپ ورزشگاه می رود. روكی های ان اكس تی كه معلوم نیست چه مشكلی با جان سینا دارند، همانند راء دو هفته قبل، به جان سینا حمله می كنند و او را می زنند. در همین لحظه فیتال فور وی 2010 كه در كل از كیفیت بالایی برخوردار بود، به پایان می رسد.

 

نوشته شده توسط پویا عبّاسی در تاریخ 26/10/1389