تبلیغات
عکس+رمزکانتر+خرید+... - ( )
به بزرگ ترین مرجع وبلاگ خوش آمدید
  • تریپل اچ در برابر شیمس » سامراسلم 2010

همانطور كه در خبرهای قبلی گفته شد، استوری لاین نویسان دابلیو دابلیو ای قصد داشتند تا با پیروز كردن اج در فیتال فور وی و قهرمان كردن او، تریپل اچ و اج را در سامراسلم و بر سر عنوان قهرمانی دابلیو دابلیو ای برابر یكدیگر قرار دهند. اما تصمیم آن ها عوض شد و با قهرمانی دیشب شیمس، قرار شد تا در سامراسلم، تریپل اچ برگردد و با شكست شیمس، هم انتقام اكستریم رولز را از او بگیرد و هم چهاردهمین قهرمانی جهان خود را جشن بگیرد.

  • پایان قهرمانی جان سینا، جك سوئگر و ایو تورس

در طی برگزاری فیتال فور وی دیشب، جان سینا، جك سوئگر و ایو تورس، عنوان های قهرمانی خود را از دست دادند و دیشب این كمربند ها به افراد زیر رسید:

  1. قهرمانی دابلیو دابلیو ای: شیمس
  2. قهرمانی سنگین وزن: ری میستریو
  3. قهرمانی دیواز: آلیشا فاكس
  • آپدیت صفحه توییتر كریس جریكو

كریس جریكو سوپراستار برند راء، پس از مسابقه دیشبش برابر ایون بورن، در صفحه توییتر خود چنین نوشت:

"این مسابقه بهترین مسابقه من در این ماه بود و از كیفیت بالایی هم برخوردار بود. ایون بورن خوب بود و من باید او را نابود كنم".

  • پیش نمایش راء امشب

تا به الآن هیچ مهمانی برای راء امشب معرفی نشده است، اما ممكن است تا برگزاری راء، مهمان راء مشخص شود. راء امشب در محوطه بندر در بریجپورت برگزار خواهد. لازم به ذكر است كه هنوز هیچ مسابقه ای هم برای راء امشب مشخص نشده است اما، احتمال می رود در یك مسابقه تگ تیم و در مین ایونت مسابقات، تیم جان سینا و رندی اورتون به مصاف تیم اج و شیمس بروند.

  • بازگشت بت فونیكس به اسمكدان

بت فونیكس دیروز اعلام كرد كه وضعیت پای آسیب دیده اش بهتر است و به زودی به مسابقات باز خواهد گشت.

نوشته شده در تاریخ26/10/1389توسط سیاوش آزاد