تبلیغات
عکس+رمزکانتر+خرید+... - آموزش وبلاگ نویسی
به بزرگ ترین مرجع وبلاگ خوش آمدید

Archive for category آموزش وبلاگ نویسی

فصل اول : چگونگی ایجاد ایمیل و مدیریت آن

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیرالمومنین علی علیه السلام
در ادامه پست قبلی به مدیریت جی امیل ، تنظیمات و معرفی بخشهای مختلف آن می پردازم .

بخش دوم : مدیریت جی امیل و تنظیمات آن
الف) آشنایی با شاخه های ستون سمت چپ صفحه مدیریت جی امیل

سایت گوگل را باز کنید . در گوشه سمت چپ(در سیستم فازسی)کلمه ورود را کلیک کنید در صفحه بازشده جی امیل وپسورد جی امیلتان را وارد کرده کلید اینتر را بزنید در صورتیکه قبلا امیل و پسورد شما در سیستم (کامپیوترتان)ذخیره شده باشد این صفحه را خواهید دید که بر روی حساب من کلیک کنید تا وارد صفحه اکانت تان شوید ، در آنجا جی امیل را کلیک کنید تا وارد صفحه مدیریت جی امیل شوید صفحه ای که پیش روی شماست صفحه مدیریت جی امیلتان می باشد .
در ستون سمت راست ، زیر ایکون جی امیل به ترتیب این کلمات را می بینید
inbox starred chats sent mail drafts all mail spam trash را ملاحظه می کنید .
-inbox امیلهایی که به آدرس شما ارسال شده در inbox نگهداری می شود . با کلیک روی کلمه inbox در باکس سمت راست امیلهای رسیده نمایش داده خواهد شد که با کلیک بر روی موضوع امیل باز شده و متن آن را می توانید ملاحظه نمائید .
-starred
امیلهایی را که ستاره دار کرده اید در این قسمت نگهداری می شود (با کلیک بر روی ستاره سمت چپ امیلهای مهم را ستاره دار می کنید تا در مواقع لزوم سریعاً به آنها دسترسی داشته باشید )
- chats در اینجا چتی که از طریق تاک tallk و یا صفحه مدیریت جی امیل نموده اید ذخیره شده است . Read the rest of this entry »

فصل اول : چگونگی ایجاد امیل و مدیریت آن
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیر المومنین علیه السلام

قبل از پرداختن به مقوله وبلاگ ، نحوه ایجاد ایمیل و مدیریت آن را توضیح می دهم . برای اینکه این بخش طولانی نشود در این بخش نحوه ایجاد جی ایمیل گوگل را توضیح می دهم .
بخش اول نحوه ایجاد جی ایمیل گوگل
ایمیل که همان نامه الکترونیکی است به دو صورت رایگان و اختصاصی وجود دارد که برای خریداری امیل خصوصی می توانید با سایتهای سرویس دهنده مکاتبه نموده و پس از پرداخت هزینه های مورد نیاز امیل اختصاصی داشته باشید ولی امیل رایگان بیشتر در فضای مجازی رایج است و اکثر قریب به اتفاق کاربران اینترنت از این امکان استفاده می نمایند .
سایتهای متعددی خدمات رایگان امیل ارائه می دهند که معروفترین آنها سایت یاهو(yahoo) و گوگل (google) است .
Read the rest of this entry »